Wolontariat


Przyjmujemy zgłoszenia wolontariuszy do pomocy przy organizacji "Pólmaratonu Krakowskiego" w dniu 24.10.2015, który bedzie odbywał się przy Tauron Kraków Arena.

Opiekun: pani Regina Wilczyńska

Zgłoszenia w dniach 5-9.10.2015 do p. A. Matras


warsztaty przedsiębiorczości XLX


6.10.2015 nasi elektrycy brali udział w KREATYWNYCH WARSZTATACH PRZEDSIĘBIORCZOŚCI XLX organizowanych przez Małopolskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców. Dzięki udziałowi w warsztatach - mających charakter rozgrywek między drużynami z nowohuckich szkół średnich -  uczniowie mieli sposobność do skonfrontowania swojego pomysłu na biznes z przedsiębiorcami-praktykami.

Drużyna w składzie: Robert Komenda, Bogusław Klucznik, Mateusz Czernis i Kamil Kania zajęła II miejsce. Gratulujemy serdecznie

www.facebook.com/mskippl


NAUCZYCIEL Z PASJĄ


Pani Jadwiga Jurczyk Motyl - nauczyciel, bibliotekarz -  za swoją pracę, wszechstronne działania  i zaangażowanie została uhonorowana tytułem NAUCZYCIELA Z PASJĄ. To niezwykłe wyróżnienie przyznawane przez  Pana Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa jest  powodem do dumy  dla  każdego nauczyciela  i  satysfakcji,  że  dobra praca zostaje dostrzeżona

Serdeczne gratulacje. Tak Trzymać !!!


Samorząd - wyjazd


W dniach 1 i 2 października 2015 przedstawiciele Samorządu Szkolnego naszej szkoły przebywali na wyjeździe integracyjnym. 13 uczniów z klas od I do III wraz z opiekunami Samorządu wyjechało do Zakopanego, by korzystając z uroków górskiego krajobrazu, cudownej - ciepłej i słonecznej, niemalże jak latem - pogody, tudzież komfortowego hotelu "Murowanica", poznać się wzajemnie na wędrówkach po górach i dolinach, na zajęciach rekreacyjnych, no i długich (ale nie za długich), nocnych Polaków rozmowach. Rozmawialiśmy o sobie, swoich zainteresowaniach, talentach, planach i zamiarach związanych z działalnością samorządową i wolontaryjną na terenie szkoły, lub przez szkołę organizowaną. Wyjazd należy do bardzo udanych, i ...będziemy planować kolejny:).

zobacz zdjęcia>>>>


ZAWOJA - WYCIECZKA klas trzecich


Dwa ostatnie dni września klasy trzecie spędziły w Babiogórskim Parku Narodowym. Kierownikiem i organizatorem wyjazdu był p.prof Mirosław Wrona, opiekunem p prof Agnieszka Kosek. Słoneczna bezdeszczowa pogoda sprzyjała wędrówkom po szlakach Beskidu Żywieckiego i Beskidu Makowskiego. Spacery po górach wraz z przewodnikiem, teleturniej międzyklasowy - kalambury, tenis stołowy, miłe przyjęcie przez gospodarza ośrodka i pyszne posiłki, a z okien pięknie położonego pensjonatu Modrys roztaczał się niepowtarzalny widok na Babią Górę - to wszystko sprawiło, że wyjazd był bardzo udany.

Zobacz zdjęcia>>>>