Zapraszamy

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

SprawdźProjekty

StudniówkaDrukuj

  • 23 styczeń 2017

   studniowka "Bo coś w szaleństwach jest z młodości,
     Wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,
     Co jest mądrzejsze od mądrości
     I rozumniejsze od rozumu".

Słowami polskiego poety Leopolda Staffa rozpoczęliśmy długo wyczekiwaną przez nas uroczystość:
„BAL NA ZAKOŃCZENIE SZKOŁY - BAL KLAS 4AB i 4CM".
Impreza odbywała się 20 stycznia 2017 r. w pięknej restauracji Biała Wilczyca w podkrakowskiej Woli Luborzyckiej. 
Ta restauracja to  "miejsce z charakterem", a przede wszystkim z przemiłą obsługą i przyjaźnie nastawionymi do młodzieży właścicielami. Na sali tanecznej witał wchodzących ładny duży napis "Studniówka 2017" z logo naszego Elektryka.
W imieniu  uczniów prowadzący Arkadiusz Szczerba, Grzegorz Ptasznik i Jakub Tekieli poprosili Dyrektora Jerzego Kołakowskiego o otwarcie balu.
Dyrektor poprowadził poloneza, tańczyli wszyscy uczestnicy balu - młodzież wraz z wychowawcami Agnieszką Kosek i Mirosławem Wroną , nauczyciele oraz rodzice.
W trakcie imprezy uczniom towarzyszył solista Marek Kijowski  DJ Maros i Ilona, którzy uświetnili wieczór znanymi hitami muzycznymi.  Zarówno uczniowie jak i nauczyciele, bawili się świetnie do białego rana. Trzeba przyznać, że nasi uczniowie to wytrwali tancerze. Był i dym i serpentyny i deszcz konfetti. O północy podano piękny tort z logo szkoły i napisem "Dziękujemy 4ab i 4cm , a Dyrektora i wychowawców spotkał niemały zaszczyt ukrojenia pierwszego kawałka. 
Zarówno zabawa młodzieży jak i opieka rodziców nad przebiegiem uroczystości były na wysokim poziomie.
Bal studniówkowy z pewnością zostanie na długo w naszej pamięci. 
Trzeba stwierdzić, że uczniowie ten egzamin zdali!
Młodzieży życzymy teraz powodzenia w kolejnych sprawdzianach, czyli w  maturze i egzaminach potwierdzających kwalifikacje zawodowe  oraz dobrych ocen na świadectwie ukończenia szkoły.

 

Oto film z tego wspaniałego wydarzeni
https://youtu.be/ZtVbEINa9z0 

galeria

Wyjazd na nartyDrukuj

  • 16 styczeń 2017

narty

 

Narciarska ekipa z Elektryka poskromiła wspaniały stok Śnieżnicy w Kasince! Niezła frajda: pyszne warunki, stok kilometrowy, a wiatr nie taki silny by pozrzucać nas z krzesełek. Trzeba przyznać, że odnowiony wyciąg daje komfort wjazdu, a w dół śmigaliśmy jak zawodnicy. Największe brawa dla Pawła-świetnie sobie radził...podnosząc się że sto razy! Zadowoleni wszyscy i ... nie jest to chyba nasz ostatni wspólny wypad z Samorządem Uczniowskim!

 Zofia Włodarczyk
Opiekun Samorządu Szkolnego

galeria

ŻyczeniaDrukuj

  • 21 grudzień 2016

życzenia

StudniówkaDrukuj

  • 19 grudzień 2016

studniowka

 

Przygotowania do studniówki trwają.
W uroczysty sposób zaprosiliśmy na nasz bal maturalny całą Dyrekcję Szkoły i naszych nauczycieli.

galeria

CzytamyDrukuj

  • 16 grudzień 2016

- 29.09.2016. w naszej szkole zaingurowano cykl spotkań  "Z LITERATURA OBOWIĄZKOWĄ ZA PAN BRAT". Zwycięzcą pierwszego konkursu został Dawid Nazim (4c), który wykazał się dobrą znajomością "ZEMSTY" A. Fredry.
- 27.10.2016 w ramach konkursu "Z  LITERATURA  OBOWIĄZKOWĄ ZA PAN BRAT"  uczniowie zmierzyli się z dramatem A .Mickiewicza  "DZIADY" .Najlepiej poradził sobie z poleceniami Daniel Grabowski (4m) i Arkadiusz Szczerba (4c)
-17.11.2016  uczniowie naszej szkoły mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z "PANA TADEUSZA" A .Mickiewicza. Prawie bezbłędnie rozwiązał zadania Norbert Marzec (4m)
- 14.12.2016. to kolejne zmagania z tekstami literackimi .Tym razem najlepszą znajomością "LALKI" B. Prusa wykazał się Tomasz Moryc (4m)
- 12.12.2016 to dzień,  w którym mogliśmy - dzięki szkolnemu radiowęzłowi - przynajmniej na przerwach poznać twórczość noblisty. Hasło tego dnia :BOB DYLAN - LITERACKI NOBEL 2016

Klinika OnkologiiDrukuj

  • 16 grudzień 2016

Uczniowie naszej szkoły jak  co roku postanowili uprzyjemnić czas Bożonarodzeniowy dzieciom z Kliniki Onkologii i Hematologii dokonując  zakupu choinki i dekoracji światecznych.

Alina Matras 

galeria

991,890 unikalne wizyty