KURS KWALIFIKACYJNY E.7


Zajęcia  Kursu E.7 "Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych" rozpoczynają się 17 października o godz.16.00 w sali 14.


MPK


wwa

26 listopada odbyło się spotkanie kierownictwa szkoły z przedstawicielami Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w sprawie przedłużenia umowy o współpracy, w ramach której uczniowie naszej szkoły odbywają w zakładzie praktyki zawodowe, prelekcje, wycieczki, a absolwenci naszej szkoły są przyjmowani na staże zawodowe, po których są zatrudniani w ramach umowy o pracę. Obecny zna spotkaniu Dyrektor ds. Technicznych Kazimierz Fudala złożył na ręce Dyrektora Szkoły pisemne podziękowanie za współpracę.


Olimpiada Solidraności


25 listopada 2014 odbył się etap szkolny konkursu "Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii". Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się : Jakub Tekieli i Bogusław Klucznik. Opiekun: Pani Danuta Limanowska-Cupiał


Edukacja globalna - lokalny rynek żywności


W ramach Tygodnia Edukacji Globalnej odbyło się spotkanie klas 1 i 3 z Panią Karoliną Jarmułowską - przedstawicielką Stowarzyszenia "Podgórze.pl", która opowiedziała nam o lokalnej inicjatywie zapewnienia mieszkańcom dzielnicy Podgórze dostępu do ekologicznej żywności.
"Targ Pietruszkowy" zaprasza w każdą sobotę od 8.00- 13.00. więcej o działalności można dowiedzieć się na stronie Facebooka
Targ Pietruszkowy

zobacz zdjęcia>>>