Zapraszamy

wirtulana wycieczka

bip

nasze miastoProjekty

ABSOLWENCI GIMNAZJÓW / ABSOLWENCI SZKÓŁ ŚREDNICHDrukuj

  • 25 luty 2016

I. GIMNAZJALISTO

Na solidnego  pracownika średniego szczebla technicznego  czeka polski rynek pracy. Branża m.in. informatyczna, elektryczno-elektroniczna i mechatroniczna potrzebuje fachowców - specjalistów w swoim zawodzie, rzetelnie przygotowanych, takich którzy potrafią sprostać wymaganiom  współczesnej techniki - high technology w zasięgu ręki

RYNEK CZEKA NA FACHOWCÓW

Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, dysponując dobrze wyposażonymi pracowniami do wszystkich kształconych w szkole kwalifikacji, dobrą kadrą nauczycielską proponujemy kształcenie w zawodach;

TECHNIK ELEKTRYK

 TECHNIK ELEKTRONIK

 TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK MECHATRONIK

ZAPRASZAMY - w każdej chwili - możesz zwiedzić szkołę, umówić się na zajęcia warsztatowe, uzyskać informację bezpośrednio, szczegóły w linku/dla gimnazjalisty

Dni otwarte Szkoły  są każdego dnia

 II. oferta uzupełniająca

             OSOBY PEŁNOLETNIE, BEZ WZGLĘU NA DOTYCHCZASOWE WYKSZTAŁCENIE

              ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

E-7 Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych

E-12 Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych

E-24 Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych

E-12 Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych

MONTE CASSINODrukuj

  • 23 maj 2016

Monte CassinoW dniach 17 - 19 maja 2016 r. delegacja ze szkoły  brała udział w uroczystościch  72 rocznicy Bitwy o Monte Cassino.
Poczet sztandarowy w składzie:
Mateusz Drożdż,
Mateusz Czernis i Dorota Krawczyk wraz z 42 delegacjami z całej Polski reprezentowali Klub Przyjaciół Szkół i Organizacji Monte Cassino.
Główne uroczystości odbywały się na cmentarzu wojskowym przed klasztorem na Monte Cassino z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, natomiast wieńce składano także w innych miejscach upamiętniających  żołnierzy 2 Korpusu Polskiego,  którzy 72 lata temu na zawsze pozostali na ziemi włoskiej.   Uroczystości przed pomnikami  w Acquafondata, San Vittore del Lazio oraz Piedimonte San Germano pozostawiły niezapomniane wrażenia, tym bardziej, że uczestniczyło w nich jeszcze około 30 weteranów - uczestników tamtych wydarzeń. Pułkownik Marian Tomaszewski jako ostatni z żyjących z 6 Pułku Pancernego im. Dzieci Lwowskich niezwykle wzruszająco wspominał kolegów w apelu poległych.
Niezwykła   lekcja historii z udziałem  kilku pokoleń, z poszanowaniem różnych tradycji i religii

galeria

Szkoła z Klasą 2.o - FestiwalDrukuj

  • 19 maj 2016

festiwal otwartej edukacjiPo raz kolejny będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w Ogólnopolskim Festiwalu Szkoły z Klasą 2.0.
3 przedstawiciele zespołu uczniów z klasy 3c, który realizował projekt "Komputer i smartfon kontra gry planszowe" z opiekunami w dniach 5-6 czerwca pojedzie do Warszawy aby reprezentować Kraków i Małopolskę.

Opiekun zespołu i projektu Pani Agnieszka Kosek
Koordynator; Pani Barbara Młyńczak 

Wycieczka MOCAKDrukuj

  • 19 maj 2016

warsztaty

17.05.2016 kl.1a/m wyszła na wycieczkę dydaktyczną do MOCAKu aby wziąć udział w lekcji muzealnej "Sztuka interpretacji". Były to zajęcia w ramach przedmiotu "Wiedza o kulturze".

Opiekun Pani Maria Kowalewska.

galeria

Warsztaty kulinarne PAHDrukuj

  • 17 maj 2016

warszaty

15.05.2016 uczniowie z klas 3c, 1c i samorządu uczniowskiego uczestniczyli w warsztatch kulinarnych praowadzonych przez Polską Akcje Humanitarną. Dlaczego było to nie codzienne wydarzenie?

Warszaty prowadziły osoby z Korei, Indii i Polski. W trakcie gotowania rozxmawialiśmy o dostepności i marnowaniu żywności na świecie.

Opiekun: Pani Alina Matras

galeria

907,790 unikalne wizyty