Zapraszamy

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

Praca MPK

nasze miasto

Centrum



Sprawdź

Projekty

Samorządowa Impreza na OrientacjęDrukuj

  • 17 październik 2017

2017-10-17 Samorządowa Impreza na Orientację

 

W dniu 17 października 2017 uczniowie naszej szkoły : Daniel Zygmunt, Grzegorz Czyrnek, Adam Biłąecki, Konrad Świątek, Jakub Szostek i Dawid Chłoń wzięli udział w Samorządowej Imprezie na Orientację  dla samorządów szkolnych zajmując IV miejsce.

Opiekun: Pani Alina Matras.

Projekt ekologicznyDrukuj

  • 16 październik 2017

2017-10 Eco-lekcje Internat

Nigdy nie za wcześnie na lekcje mądrości .......

W dniach 16.09.-7.10. 2017 r. –uczniowie naszej szkoły brali udział w Projekcie ekologicznym Miasta Krakowa z zakresu edukacji ekologicznej.
Projekt składał się znastępujących elementów: wykłady, warsztaty i laboratoria które odbywały się w ZespoleSzkół Chemicznych. Swoim zakresem obejmowały tematykę: zanieczyszczenia powietrza, gleby i wody oraz sposobów ich ochrony, laboratoryjne badanie jakości elementów ekosystemu.
Zajęcia terenowe w Ekologicznej Spalarni Odpadów w Krakowie – były podsumowaniem projektu.W projekcie brali udział;Bugaj Szymon kl.1c, Adamski Adrian kl.1m, Świętek Konrad kl.1m, Kowalski Dawid kl.2b, Góźdź Artur kl.2b.
Opiekunem była pani Beata Łatka

Więcej zdjęć? -> Kliknij w obrazek.

Instytucje kultury w KrakowieDrukuj

  • 11 październik 2017

2017-10-11 Instytucje kultury w Krakowie

 

W ramach wycieczki " Instytucje kultury w Krakowie" uczniowie klasy 1ab i 1cm poznali Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida i brali udział w projekcji filmu "Twój Vincent" w Kinie Studyjnym "Sfinks".

Więcej zdjęć? -> kliknij w obrazek

LondynDrukuj

  • 09 październik 2017

londyn

W dniach 4-9 października 2017 r. grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami: Panią Zofią Włodarczyk i Aliną Matras wyjachała do Londynu na warsztaty językowe.Była to jednocześnie wycieczka studyjna związana z poznaniem zabytków i atrakcji turystycznych tej wielokulturowej stolicy. Sześć dni pobytu pozwoliło uczestnikom rozwijać umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, poznać kulturę i sztukę Wielkiej Brytanii. Był to również czas integracji i nawiązania relacji z przedstawicielami innych krajów i narodowości. Dla wszystkich była to na pewno fajna przygoda, wypełniona nie tylko nauką, ale zabawą i humorem. 
Podsumowaniem wycieczki mogą być pytania uczniów: „Kiedy następny taki wyjazd?”

galeria

CYBERSEC for YouthDrukuj

  • 09 październik 2017

IMG_20171009_083715

W dniu 9.10.2017 roku klasa 2c pod opieką Pani Katarzyny Dymek-Nowak brała udział w warsztatach organizowanych w ramach Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa w Centrum Konferencyjnym ICE w Krakowie. 
CYBERSEC for Youth  to coroczne warsztaty edukacyjne skierowane do uczniów ze szkół ponadpodstawowych.Celem warsztatów jest uświadomienie młodym ludziom zagrożeń płynących z cyberprzestrzeni, a także wykształcenie umiejętności reagowania i bezpiecznego korzystania z zasobów i funkcjonalności Internetu. Ponadto inicjatywa przyczynia się do zachęcenia uczniów do rozwijania kompetencji w kierunku informatycznym, telekomunikacyjnym i elektronicznym.

XVII Dzień PapieskiDrukuj

  • 08 październik 2017

dzien papieski

 

W niedzielę 8.10.2017 odbywał się XVII Dzień Papieski. Obchodom tego Dnia towarzyszyły liczne wydarzenia duchowe oraz kulturalne organizowane w całym kraju. Jak co roku, Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia przeprowadzała zbiórkę na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży. W tę akcję włączyli się również uczniowie naszej szkoły.

galeria

1,110,174 unikalne wizyty