Zapraszamy

wirtulana wycieczka

bip

nasze miastoProjekty

Program stypendialnyDrukuj

  • 21 wrzesień 2016

plakatNasza szkoła od kilku lat współpracuje z LSC Communications (dawnej RR Donnelly) w zakresie pomocy stypedialnej dla uczniów. Zainteresowanych otrzymaniem takiego stypendium,   proszę o kontakt z dyrekcją szkoły

Zajęcia z pedagogiemDrukuj

  • 21 wrzesień 2016

zajęcia

20 września 2016 uczniowie klas I B i I C wzięli udział w zajęciach ułatwiających proces adaptacji do nowego środowiska .
Temat przewodni to:
Tworzenie i umacnianie więzi emocjonalnej i pozytywnych relacji. Opracowaliśmy zasady i normy bowiązujące w grupie. Panowała dobra atmosfera, która pomogła w budowaniu pozytywnego postrzegania siebie i innych.

galeria

Wycieczka klas trzecichDrukuj

  • 19 wrzesień 2016

wycieczkaW czwartek 15 września 2016 roku uczniowie klas 3ac i 3bm wykorzystując piękna pogodę przypominającą wakacje, wyruszyli na wyjątkowy szlak Beskidu Wyspowego – z Rabki Zarytego na Luboń Wielki. Mogli cieszyć się niezwykłymi widokami i zobaczyć atrakcjami geologicznymi - rumowisko zwietrzałych piaskowców i niewielkie jaskinie. Strome podejścia i skalne odcinki nadały wycieczce wysokogórskiego charakteru. W programie znalazło się także zwiedzanie Skansenu Taboru Kolejowego w Chabówce. Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy Barbara Młyńczak i Krzysztof Gazdowicz oraz pedagog Alina Matras.

galeria

Sprzątanie świataDrukuj

  • 19 wrzesień 2016

odpadyPo raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wrześniowej akcji Sprzątania Świata, tym razem pod hasłem : "Drugie życie odpadów". Tym razem zbieraliśmy śmieci na osiedlach sąsiadujących ze szkołą i wokół nowohuckiego zalewu.
W tym roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego akcja zostanie przedłużona o kilka dni, na zbiórkę surowców wtórnych do specjalnie w tym celu przygotowanych pojemników. Po to, by te odpady otrzymały drugie życie, a my, mieszkańcy Nowej Huty, czyste parki i ulice.

Koordynator: Pani Zofia Włodarczyk.

galeria

SpotkanieDrukuj

  • 13 wrzesień 2016

spotkanieWzorem lat ubiegłych Samorząd Szkolny zaprosił pana Bogumiła Peschel, prezesa fundacji "Przyjaciel Konika", aby przeprowadził prelekcję szkoleniową dla uczniów klas pierwszych naszej szkoły na temat hipoterapii: co to jest, dlaczego jest ważna i jak my, uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych nr 2 w Krakowie możemy się zaangażować, by pomagać niepełnosprawnym dzieciom.

Duże podziękowania dla Krzysztofa Szeląga, i Mateusza Króla z klasy 2c za sprawne przygotowanie szkolenia.

zdjecia

945,479 unikalne wizyty